Samsung Gear S3 – Biznesowy smartwatch

Dlaczego Samsung Gear S3?

Teraz Samsung oferuje wiele funkcji, z którymi nie radzi sobie większość konkurencyjnych firm. Oczywiście musiałem wybrać ten smartwatch.

Cena?

Ten smartwatch możemy zakupić w cenię około 1200zł. Jest to trochę kosztowne, ale z pewnością spełnia obietnicę inteligentnego zegarka. Zegarek wyposażony jest w kosztowny pasek bardzo wysokiej jakości.

Gdzie kupić?

Ten smartwatch jest sprzedawany w wielu sklepach internetowych i sklepach offline po obniżonej cenie. Ale radziłbym wybrać stronę internetową firmy Samsung dla fabrycznie zapieczętowanej i autentyczności produktu. Wiele chińskich firm udaje smartwatch i telefony Samsunga. Lepiej nie oddam moich pieniędzy na tanie podróbki. Tak więc wybieram sklep internetowy Samsung. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli masz kartę kredytową, nie możesz wybrać opcji EMI również za darmo. Szczęśliwe zakupy!

CO w pudełku?

Karton był okrągły (trochę cylindryczny). Łatwo go otworzyć, a kiedy otworzyło się górne wieko, zobaczył na nim smartwatch z osłoną ekranu. Trzymając to na boku, możesz rzucić okiem na akcesoria, takie jak dodatkowa opaska na małą rękę, ładowarkę, kable i kilka dokumentów. Zespół ma standardowe 22 mm, które można stosować również w zwykłych zegarkach. Możesz najpierw zapytać Google, czy pasują do tego wszystkie zespoły. Nie zrobiłem jeszcze moich badań nad zespołami.
Po usunięciu górnego przedziału kartonu można zobaczyć ładowarkę, adapter bezprzewodowy i kabel. Tak, ładowarka jest bezprzewodowa. Zegarek musi być umieszczony na ładowarce i rozpocznie ładowanie. Pełne obciążenie może zająć więcej niż 2 godziny!
Po zakończeniu rozpakowywania, pośpiesznie włączyłem smartwatch. Pamiętaj, że kupiłem klasyczną, a nie granicę. Musiałem wybrać klasyczny, ponieważ granica była niedostępna i powiedzieli mi, że może być uzupełniona po pewnym czasie, na co nie mogłem się doczekać. Włączanie smartwatcha jest łatwe. Musisz przytrzymać prawy dolny przycisk przez 3 sekundy i uruchomi się. Po uruchomieniu wystarczy zainstalować aplikację o nazwie Samsung ze sklepu Play. Po zainstalowaniu aplikacji musiałem włączyć Bluetooth na urządzeniu mobilnym, aby się połączyć. Po sparowaniu to wszystko. Smartwatch zaczął działać jak normalny zegarek. Początkowo po jakimś czasie wyłączył wyświetlacz, po prostu musiałem włączyć opcję wyświetlania z ustawieniami. Voila, to wszystko.

Specyfikacja

Wymiar: klasyczny 46 x 49 x 12,9 T (59 g)
Wyświetlacz: 1,3 „(33 mm) 360 x 360 (gęstość pikseli ~ 278 ppi) Pełnokolorowy AOD, Corning® Gorilla® Glass SR +
System operacyjny: Tizen Based Wearable OS 2.3.2.
Chipset: Exynos 7270, Dual 1.0GHz.
Sieć: brak sieci
Łączność: Bluetooth
Pamięć: 768 MB + 4 GB (pamięć wewnętrzna)
Bateria: 380mAh (3 ~ 4 dni), nieusuwalna litowo-jonowa bateria 380 mAh
Czujniki: akcelerometr, żyroskop, tętno, barometr
Inne: – Samsung Pay
– Posiada certyfikat IP68 – kurz / wodoodporny na odcinku 1,5 metra i 30 minut
– Kompatybilny ze standardowymi taśmami 22 mm
– Bezprzewodowe ładowanie WPC
– Polecenia i dyktanda języka naturalnego S-Voice
– Odtwarzacz MP3 / M4A / AAC / WAV
– Przeglądarka zdjęć
– Notatka głosowa / pokrętło / polecenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *