Samsung Galaxy Note 8

Żyjemy w świecie pełnym inteligentnych telefonów, z których niektóre są świetne, a inne są najlepszymi wszechstronnymi. Są tacy, którzy wykonują lepszą pracę, adresując plik audio i twórcę wideo, a drugi telefon definiuje każdego, kto oferuje tam swoją wielkość za prawie połowę ceny.

Gdy Samsung twierdzi, że nowy Samsung Galaxy Note 8 i jego projekt, aby zrobić coś większego po tym wszystkim, co widziałem, gdy patrzysz na telefon jego Design. W Samsung Galaxy Note 8 masz szklankę z przodu i szklankę z tyłu oraz aluminiową ramę, która unosi się po bokach, ale Samsung Galaxy Note 8 jest nieco bardziej kwadratowy niż poprzedni Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy Note 7. Masz nieco bardziej kanciastą konstrukcję, która jest lekka, ponieważ jej tworzenie jest trochę łatwiejsze do winogron, więc nie jest zbyt śliskie. Jako takie Samsung Galaxy Note 8 w podstawowej zasadzie jest super cienka ramka Smart Phone Smart pozwala Samsungowi zmieścić się na dużym ekranie.

 

 

Samsung Galaxy Note 8 Szkło na wykańczaniu szkła wygląda niesamowicie w dłoni, więc wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,3 cala jest największym wyświetlaczem kiedykolwiek wbudowanym w Samsung Galaxy NoteSeries nie jest to jeden telefon bez względu na to, jak duża jest twoja ręka, ale jest to na jednym telefonie w rzeczywistości chce być duża przez resztę czasu. Krzywe Samsunga Galaxy Note 8 na krawędziach tworzą wyświetlacz nieskończoności, a wewnętrzne są najmocniejsze, jakie można kupić na procesorze Galaxy Snapdragon 835 oraz 6 GB pamięci RAM i zaczynają się od 64 GB pamięci masowej oraz ogromnej, nieusuwalnej baterii 3300 mAh, która zapewnia najlepszą żywotność baterii 2017 smartfony i offcours można również zmoknąć i faktycznie używać podczas deszczu rzeczą systemu przemysłu wody IP68 dowód ponad 1,5 metra i 30 minut.

Najbardziej niefortunną częścią projektu Samsunga Galaxy Note8 jest umieszczenie czujnika odcisków palców, który wciąż znajduje się z tyłu obok lancy kamery, ale Samsung wprowadził kilka drobnych ulepszeń, aby ten był nieco łatwiejszy w użyciu i łatwiejszy do znalezienia przez czuć. Samsung Galaxy Note 8 oferuje alternatywny sposób odblokowania telefonu, a mimo to posiada skaner oka, który naprawdę świetnie działa na odblokowanie telefonu z dużą prędkością. Najwięksi fani smartfonów będą teraz jego podwójne aparaty fotograficzne i jego jedyna kwestia czasu dla Samsunga Galaxy Note 8 przeskakuje na huczny dziki znowu, więc masz dwa 12-megapikselowy sensor, który pozwala na dwa razy zoom optyczny i 8 mega pikseli przedniej kamery . Jedną z głównych części tych dwóch podstawowych kamer jest to, że oba mają funkcję optycznej stabilizacji, która jest pierwszą dla każdego inteligentnego telefonu łączącego dwa aparaty, więc niezależnie od tego, z jakiego czujnika korzystasz, zawsze optycznie stabilizujesz zdjęcia i filmy.

 

Samsung Galaxy Note 8 wciąż jest telefonem do kupienia z powodu dodatków tego telefonu ma ten drugi po prostu nie skaner oka odblokowujący telefon z tylko twoimi oczami rozszerzalny schowek przez mircroSD jeśli masz duże media i rób dużo zdjęć i filmy z gniazdem słuchawkowym to rzecz, w której wiele telefonów nie ma teraz pełnego wodoodpornego podwójnego aparatu, wszystkie ich funkcje to Bluetooth 5.0 z podwójnym dźwiękiem, a każda rzecz posiada tę i długotrwałą baterię, która daje duży czas na wykorzystanie gra i oglądaj filmy długo. Samsung Galaxy Note 8 S Pen, który jest teraz najlepszym stylem w każdym telefonie dla osób, które pobierają dużo notatek i piszą dużo rzeczy, a aplikacja Bigb zapewnia niesamowite wrażenia z rozmów głosowych i łatwiejszego korzystania ekran, który pozwala korzystać z 2 aplikacji na raz i wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *