Historia Galaxy Note 1 oraz 2

„Samsung”, który miał duży ekran z długopisem „S Pen” zmienił świat i stworzył nową dziedzinę na rynku. Mówimy o słynnej serii Galaxy Note. Podczas gdy firmy zmniejszały telefon, Samsung wpadł na pomysł posiadania większego telefonu, który dał ci pełną kontrolę nad systemem z wielkim profesjonalizmem za pomocą pióra elektronicznego, wiele firm ośmieszało go i powiedział: „Ci, którzy potrzebują dużego ekranu” i ostatecznie adoptują to.

Pióro optyczne nie było pierwszym wprowadzonym przez Samsunga, ale Samsung opracował nie tylko oprogramowanie, ale także formę, rozmiar i innowacyjne zastosowanie.
Samsung zrewolucjonizował serię „NUT”, ale stworzył nową koncepcję smartfona i zmienił światopogląd smartfonów i tego, co może być na poziomie zaawansowanym, i przełamał granice niemożliwego, gdy „pióro” w smartfonie jest cienki i wysyłany po dotknięciu Ekran jest cały poprzez rewolucyjny wynalazek, który do tej pory jest wciąż zadziwiony przez tę technologię, która została ulepszona przez telefon „Naut” do wysokiego poziomu i kilka prób kilku firm do telefonu podobny do „ale był to prymitywny front i porażka nie powiodła się, więc” Nout „jest wciąż na skraju dnia wyprzedzającego swój czas i rywalizacji z samym sobą.


Samsung Galaxy Note, który daje pojęcie tabletu i telefonu komórkowego w tym samym czasie z bardzo wysokiej jakości ekranem 5.3, który pozwala konkurować z telefonami innych firm Sony, Nokia, iPhone, Dual-core 1,4 GHz, single- gigabajt (GB) RAM, 5,3-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 z ochroną Super-Amolide z pierwszą generacją Gorilla Glass, 16 milionów kolorów i gęstością pikseli 258 2.3.5 Imbir) Obowiązuje przy aktualizacji do systemu Android 4.0 (Jelly Bean), Xenos procesor z pamięcią wewnętrzną 16 lub 3 2 GB, 8-megapikselowy aparat tylny z wideo 1080p i 2-megapikselowy aparat z przodu, 2500-calowy akumulator. S Pen, najważniejsza cecha urządzenia, jest wyposażona w dedykowane aplikacje i funkcje.
Dzięki dużemu ekranowi w tym czasie, kiedy go trzymasz, uważasz, że jest wielki. Tak, jest duży i wyraźny w porównaniu do innych telefonów. Nie można kontrolować ekranu telefonu jedną ręką, co oznacza, że ​​musisz oburącz dotrzeć do wszystkich części ekranu.

Samsung Galaxy Note 2nd Generation
„2012” W tym roku byliśmy na randce, aby zobaczyć drugą edycję Galaxy Notte Samsung oficjalnie zaprezentował NUT 2 w dniu 08/22/2012 w ramach imprezy firmowej. Telefon uzyskał świetne aktualizacje pod względem wzornictwa i specyfikacji, a także aktualizację systemu Android, aby być pierwszym telefonem od Samsunga z systemem Android, między drugą i trzecią generacją coraz lepiej, Samsung starał się zrobić coś innego w pierwszej generacji i udało się i osiągnął wysoką sprzedaż w tamtym czasie, ale konieczne było ulepszenie go z dużą poprawą. Tym razem 5,5-calowy ekran z superoptymalizowanym ekranem Super Amold i 720p wysoką rozdzielczością 267 pikseli na cal oraz tarczą gorilla drugiej generacji. Dłoń projektu ma 1 nutę, ale różnice są prostymi cyframi Długość, szerokość i grubość urządzenia Różnica między NUTs 2 i NUTs 1 polega na tym, że NUT 2 stały się znacznie mniejsze po stronie podaży i stały się dłuższe w porównaniu do NUT 1 z metalowa rama i wyjmowany plastik z powrotem, aby uzyskać baterię, a długopis „Spen” miał zmiany w kształcie, dzięki czemu był grubszy niż był To jest lepsze, ponieważ daje lepsze wrażenie pod względem wydajności i kontroli pióra i kiedy pióro wyskoczy, telefon wibruje i informuje, że urządzenie jest gotowe do wstrzykiwacza i najlepiej, że jeśli odsuniesz się od pióra, telefon ostrzeże Cię, że pióro nie znajduje się w porcie. Podstawowe, bardziej szczegółowe Czułość pióro staje się bardziej skuteczne. Na ekranie można rozpoznać 1024 rodzaje nacisku na ekranie. Jest to cztery razy więcej niż oryginalna notatka Galaxy. Proces rysowania lub pisania za pomocą pióra różni się znacznie od tego, co było w przeszłości, a poziom odpowiedzi na pisak jest lepszy. Znacznie więcej niż w poprzednim systemie 4.1.1 (Jelly Bean) obowiązuje aktualizacja do wersji 4.4 (żetony ) i szybszy procesor oraz podwoić pamięć losową.
The Nout 2 był dawniej na swój czas, gdy miał prawie wszystko, ekran, dźwięk, moc i głęboką integrację funkcji stylus, a także lekki system Android między cienką i lekką, która jest arcydziełem stworzonym przez Samsunga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *