Samsung Galaxy Tab s3 – Multimedialny tablet

Samsung był jedną z pierwszych firm, które wypuściły tablet z Androidem, kiedy iPad był nowy i ekscytujący. Koreański gigant próbował sprzedawać ogromną różnorodność modeli przez wiele lat, trafiając do wielu docelowych odbiorców, rozmiarów i cen. Podczas gdy emocje związane z kategorią tabletu jako całości ucichły, Samsung kontynuuje wypuszczanie na rynek wysokiej klasy tabletu Galaxy Tab S, który konkuruje bezpośrednio z urządzeniami Apple iPad i iPad Pro.
Nowy Samsung Galaxy Tab S3 jest smukły i modny, z wysokiej klasy specyfikacją i dołączonym rysikiem. Może być również sparowany z obudową klawiatury, jeśli chcesz uzyskać wysoką produktywność w drodze. Kosztuje to jednak tyle samo, co wiele popularnych komputerów przenośnych, więc przy podejmowaniu decyzji, czy jest to odpowiednie urządzenie, należy rozważyć wiele zalet i wad.
Chociaż Galaxy S3 nie jest na tym samym poziomie co smartfony Galaxy S, to z pewnością premium. Jego najbardziej charakterystycznymi cechami są tylne kieszenie i ogólna grubość zaledwie 6 mm. Plecy wcale nie są śliskie, a ten tablet jest łatwy do trzymania w jednej ręce, co zrobisz dużo, jeśli użyjesz S-Pen. Niestety, ciało jest zbyt cienkie, aby pomieściło silos dla rysika, więc będziesz musiał nosić go oddzielnie i upewnij się, że go nie zgubisz.
Wygląda tak dobrze, jak ten tablet, ale nie może się równać ze smartfonami Galaxy S8 i S8 + (recenzja). Samsung musiał ustawić granice wokół ekranu na tyle grube, aby kciuki mogły odpocząć, nie powodując niechcianego wejścia dotykowego na ekranie. Znajdziesz tu również fizyczny przycisk Home marki handlowej ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych, po bokach z pojemnymi przyciskami nawigacyjnymi systemu Android. Srebrne logo Samsunga nad ekranem również trochę rozprasza.
Przednie i tylne szklane panele są połączone metalową ramą. Znajdziesz dwa głośniki na górze i dwa na dole, co oznacza, że ​​masz dźwięk stereo bez względu na to, w jaki sposób trzymasz ten tablet, chociaż nie jest skierowany w twoją stronę. Przyciski zasilania i głośności znajdują się po prawej stronie, a także podajnik, który może pomieścić jedną kartę Nano-SIM i jedną kartę microSD. Na dole znajdziesz port USB typu C i gniazdo audio 3,5 mm, niezgrabnie poza centrum, aby symetrycznie wyglądać na dole.
Tył jest prawie całkowicie odsłonięty, można oczekiwać, że główny aparat i jego lampa błyskowa będą na górze, inne logo Samsunga i stempel „Tuned by AKG” wraz z lżejszym tekstem regulacyjnym w pobliżu dna. Sądzimy, że bardziej minimalistyczne podejście sprawiłoby, że Galaxy Tab S3 poczuje się bardziej produktem premium.
Jakość konstrukcji wydaje się być doskonała i nie obawialiśmy się, że będziemy musieli delikatnie obsługiwać ten tablet. Możesz wsunąć go do każdej torby, a ledwie zauważysz dodatkową wagę. Zdecydowanie zalecamy znalezienie jakiegoś rękawa lub pokrowca, ponieważ odciski palców i smugi stanowią ogromny problem zarówno z przodu, jak iz tyłu. Galaxy Tab S3 wydaje się najbardziej naturalny, gdy jest trzymany w trybie portretowym, który sprawdza się praktycznie wszędzie, z wyjątkiem filmów i gier.

Specyfikacja Samsung Galaxy Tab S3


Galaxy Tab S3 do tabletów premium. Używane Qualcomm Snapdragon 820 SoC, który teraz wydaje się przestarzały. Dostępne są 4 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na świecie, co handlu, że podczas tworzenia tabletu Samsung ma na myśli specyfikę flagową zeszłego roku. Nie musisz płacić dodatkowo za łączność komórkową, a jeśli wybierasz kartę 4G SIM, może wykonać połączenia głosowe za pomocą wbudowanych głośników lub zestawu słuchawkowego.
Ekran Super AMOLED ma imponująco dużą rozdzielczość 1536×2048 pikseli, ale główną atrakcją jest możliwość wyświetlenia wideo HDR w całej okazałości. Jedynym rozwiązaniem jest Amazon Prime, ale to jest to, co chciałbym zrobić. Dzięki temu nawet autorom HDR, które możesz załadować samodzielnie.
Dostajesz także mocną baterię 6000 mAh, 13-megapikselowy tylny aparat fotograficzny z lampą błyskową, 5-megapikselowy aparat z przodu, Wi-Fi ac i Bluetooth. Port USB Type-C ze sterownikiem USB 3.1 (Gen 1 lub Gen 2 nie jest określony, ale transfery plików są zbyt szybkie dla kontaktów zastosowań), karta typu avenue użyć microSD o pojemności do 256 GB, aby dodać więcej miejsca. S-Pen jest pasywny i nie wymaga ładowania. Ma końckę 0,7 mm, a na ekranie można wybrać 4098 poziom ciśnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *